Home

Aztech kosova

AZTECH electronics është rrjeti më i madh i dyqaneve të elektronikës në Kosovë AZTECH electronics. 179,176 likes · 811 talking about this · 7 were here. AZTECH është kompani lider në Kosovë me rrjetin më të madh të dyqaneve në shitjen me pakicë të artikujve elektroshtëpiak 1-20 prej 98. 20 Produkte 40 Produkte 60 Produkte 80 Produkte. Shiko Produktin. Telefon Samsung Galaxy A20E Sm-A202 | Blue 5.8 3Gb 32Gb Lte. €179.00. Shiko Produktin. Telefon Samsung Galaxy A21S Sm-A217 | Black 6.5 4Gb 64Gb Lte AZTECH electronics (Gjilan, Kosovo) Electronics . Community See All. 250 people like this. 257 people follow this. About See All. AZTECH electronics Location +383 45 100 643. Electronics. Page Transparency See More. Facebook is showing information to help you better understand the purpose of a Page. See actions taken by the people who manage.

Wiko Pulp 4G Blanc - Achat smartphone pas cher, avis et

Ofertat - AZTECH Electronic

Aztech At the Forefront. Reimagining solutions. As one of Singapore's leading design and electronics manufacturer, our mission has always been succinctly singular: To deliver value beyond expectations. Being a turnkey, one-stop integrated solutions provider, Aztech is equipped with state-of-the-art equipment, driven by 4 R&D centres, with. #ts-product-in-category-tab-986841505 .column-tabs .heading-tab:after{background-color:#ff3366}#ts-product-in-category-tab-986841505 .column-tabs:after{border-color:#. e-baa.com. Kurse Kohë. Shfrytëzoje më mirë kohën. Transport n'krejt Kosoven për mbi 70000 artikuj. Shiko ofertat ditore dhe përfito nga zbritje AZTECH electronics (Prizren, Kosovo) Electronics . Community See All. 84 people like this. 85 people follow this. About See All. AZTECH electronics Location +383 45 100 633. Contact AZTECH electronics on Messenger. Electronics. Page Transparency See More. Facebook is showing information to help you better understand the purpose of a Page. See.

AZTECH electronics - Home Faceboo

AZTECH është kompani lider në Kosovë me rrjetin më të madh të dyqaneve në shitjen me pakicë të artikujve elektroshtëpiak. Aztech në vitin 2008 themeloi dyqanin e parë në rrugën Agim Ramadani ne Prishtine prej 72m2, duke u zgjeruar më pastaj në rrjetin më të madh të dyqaneve të elektronikës prej 9560m2 AZTECH është kompani lider në Kosovë, me rrjetin më të madh të dyqaneve në shitjen me pakicë të produkteve elektronike. AZTECH është kompania me rrjetin më të madh të dyqaneve të specializuara e shtrirë në tërë territorin e Kosovës. AZTECH ofron artikuj në kategoritë si Teknologji Informative, Telekomunikim, Elektroshtëpiake, TV & Video, Teknikë Fantech Kosova, Mitrovica, Kosovo. 6,640 likes · 5 talking about this. Fantech është një markë origjinale e themeluar në vitin 2006 për të përmbushur kërkesat e tregut botëror për produktet e..

Kyçu - AZTECH Electronic

Aztech Shpk është kompani lider me rrjetin më të madh të dyqaneve të shitjes me pakicë në lëminë e teknikës në tregun Kosovar. Momentalisht, kompania Aztech Shpk zhvillon aktivitetin e saj në 18 (tetëmbëdhjetë) pika të shitjes në qytete të ndryshme të Kosovës si në: Prishtinë, Prizren, Pejë, Gjakovë, Mitrovicë, Ferizaj, Gjilan, Suharekë, Malishevë, Shtime, Fushë. Aztech Shpk është kompani lider me rrjetin më të madh të dyqaneve të shitjes me pakicë në lëmin e teknikës në tregun Kosovar. Momentalisht, kompania Aztech Shpk zhvillon aktivitetin e saj në 18 (tetëmbëdhjetë) pika të shitjes në qytete të ndryshme të Kosovës si në: Prishtinë, Prizren, Pejë, Gjakovë, Ferizaj, Gjilan, Suharekë, Malishevë, Fushë Kosovë, dhe Vushtrri

AZTECH electronics. 178 258 pëlqime · 1 034 duke folur në lidhje me këtë · 7 ishin këtu. AZTECH është kompani lider në Kosovë me rrjetin më të madh të dyqaneve në shitjen me pakicë të artikujve.. Aztech Electronics për ditët festive sjell risi MEGA dyqanin më të madh në Kosovë prej 1200m2 të mbushur me fantazi elektronike! Hapja e dyqanit është bërë me 25 dhjetor me lokacion në qendrën tregtare të njohur Galeria Shopping Mall - Prizren. Dyqani prej 1200m2 përmban mijëra artikuj nga të gjitha kategoritë që prezenton AZTECH, si [

Since 1998 we have made your home a better place, where love resides and memory are created, which inspire us to thinking home. Our mission is creating better experiences to turn your routine into a ritual - a meal into a creation, a chore into a pleasure. Today Arteg is a truly national lifestyle brand with a full range of homeware. Pune ne Kosove, Pune ne Prishtine, Njoftime Pune, Lyp Pune, Punesim, Kerkoj Pune, Shpall Konkurs, Portal Pune, Oferta Pune, Vende Pune, Recruitment, Kosov TEB Bank offers the most unique offer through its unique program for women in business. TEB Bank Sh.A. and the fuel supply company, HIB Petrol, have brought for the first time in Kosovo the self-service system with bank cards. TEB Bank continues to be a strong supporter of the Kosovo football representative also for the next qualifying edition

Aparat për kafe - AZTECH Electronic

Natex. Rrugës Magjistrale Prizren - Prishtinë. Prizren / Kosovë. + 381 29 240 267. + 377 44 173 903 Skupina Gorenje spada med vodilne evroe izdelovalce aparatov za dom. S tehnološko dovršenimi, vrhunsko oblikovanimi in energetsko učinkovitimi gospodinjskimi aparati izboljšujemo kakovost bivanja uporabnikov naših izdelkov v devetdesetih državah po svetu Përfitoni nga ofertat më të mira në vend. VOUCHERS. Ofertat; Karriera; Servisi; Lajme. Promovime; SHËRBIMET; haPPy. NEPTUN haPPy programi i besnikëris QLED TV 2018 | Samsung Kosovo | Samsung Albania. Samsung QE65Q9FN është televizioni më mbresëlënës që kam testuar në vitet e fundit.... televizioni më i ndritshëm, më i qartë dhe më i gjallë që ne kemi testuar. Teknologjia e Samsung QLED papritur ka kuptim me modelin 65-inç 65Q9FN.... Samsung ka arritur një.

Ju lutem vini re se të gjithë artikujt promovues dhe aksional të vendosur në web faqe, janë të disponueshëm me sasi të kufizuar nëpër marketet tona, prandaj ato mund të shiten menjëherë në ditën e parë të fillimit të aksionit Kompania AZTECH është lider në fushën e shitjes me pakicë përlëminë e elektronikës në tregun Kosovar. Aktualisht kompania AZTECH zhvillonaktivitetin e saj në qytete të ndryshme të Kosovës. Kompania AZTECH shpallkonkurs - vende të lira pune për pozitat: Shitës në Fushë Kosovë. Kualifikimet Kompania AZTECH është lider në fushën e shitjes me pakicë për lëminë e elektronikës në tregun Kosovar. Aktualisht kompania AZTECH zhvillon aktivitetin e saj në qytete të ndryshme të Kosovës. Kompania AZTECH shpall konkurs - vende të lira pune për poziën: Ndihmës Transporter. Kualifikimet

Telefon smart - AZTECH Electronic

Kontaktet e shitësve sipas sekoreve. Vegla Pune & Kopsht. +383 49 449 864 - Prishtinë. +383 49 616 952 - Ferizaj. +383 49 499 496 - Fushë Kosovë. +383 49 609 521 - Komoran. +383 48 732 111 - Prizren. +383 48 583 001 / 48 583 003 - Podujevë. Material Elektrik Menaxhim aztech dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tiran AZTECH electronics | 135 seguidores en LinkedIn. AZTECH electronics është rrjeti më i madh i dyqaneve të elektronikës në Kosovë. | AZTECH electronics is a leader of retail stores in the field of consumer electronics in Kosovo market with the largest retail network. Currently, the company operates with 18 (eighteen) points of sales in different cities of Kosovo which are in Pristina. Kompania AZTECH është lider në fushën e shitjes me pakicë për lëminë e elektronikës në tregun Kosovar. Aktualisht kompania AZTECH zhvillon aktivitetin e saj në qytete të ndryshme të Kosovës. Kompania AZTECH shpall konkurs - vend

Përmbledhje. Kompania AZTECH është lider në fushën e shitjes me pakicë përlëminë e elektronikës në tregun Kosovar. Aktualisht kompania AZTECH zhvillon aktivitetin e saj në qytete të ndryshme të Kosovës. Kompania AZTECH shpallkonkurs - vende të lira pune për pozitat Aztech Shpk është kompani lider me rrjetin më të madh të dyqaneve të shitjes me pakicë në lëmin e teknikës në tregun Kosovar. Momentalisht, kompania Aztech Shpk zhvillon aktivitetin e saj në 18 (tetëmbëdhjetë) pika të shitjes në qytete të ndryshme të Kosovës si në: Prishtinë, Prizren, Pejë, Gjakovë, Ferizaj, Gjilan, Suharekë, Malishevë, Fushë Kosovë dhe Vushtrri Kompania AZTECH është lider në fushën e shitjes me pakicë për lëminë e elektronikës në tregun Kosovar. Aktualisht kompania AZTECH zhvillon aktivitetin e saj në qytete të ndryshme të Kosovës. Kompania AZTECH shpall konkurs - vende të lira pune për pozitat: Transporter në kategorinë B dhe C / Fushë Kosovë . Kualifikimet

Aztech Technologies To deliver value beyond expectations

 1. ë e elektronikës në tregun Kosovar. Aktualisht kompania AZTECH zhvillonaktivitetin e saj në qytete të ndryshme të Kosovës. Kompania AZTECH shpallkonkurs - vende të lira pune për pozitat: Shitës në Ferizaj. Kualifikimet
 2. aztech electronics pristina kosovo computers technology, aztech electronics aztechks instagram photos and videos, star tech home facebook, menaxher e t burimeve njerzore kosovajob com, gama electronics ferizaj kosovo yellow place, aztech electronics linkedin, kerko pun gjirafa, aztech electronics about facebook, kshilltare pr klient prishtin.
 3. Aztech is one of the biggest electronic stores in the territory of Kosovo. It offers a variety of electronics from brands such as Philips, Toshiba, Sharp, Lenovo, Samsung, Braun, etc. Aztech has approached us in 2020 with the request to upgrade it's online presence to a modern e-Commerce solution that fulfills its growing customer needs
 4. ë e elektroshtëpiakeve në tregun Kosovar. Aktualisht kompania AZTECH zhvillon aktivitetin e saj në qytete të ndryshme të Kosovës. Kompania AZTECH shpall konkurs
 5. View Kastriot Qerimi's profile on LinkedIn, the world's largest professional community. Kastriot has 5 jobs listed on their profile. See the complete profile on LinkedIn and discover Kastriot's connections and jobs at similar companies

Kompania AZTECH është lider në fushën e shitjes me pakicë përlëminë e elektroshtëpiakeve në tregun Kosovar. Aktualisht kompania AZTECHzhvillon aktivitetin e saj në qytete të ndryshme të Kosovës. Kompania AZTECHshpall konkurs - vende të lira pune përpozitat: Shitës - Fushë Kosovë Fushe Kosova and Mitrovica), with over AZTECH is a local more than 100 employees, andretailer it has awith wide range of 8000 products and 4 regional Service products, comprising from home. AZTECH electronics. Gefällt 179.232 Mal · 800 Personen sprechen darüber · 7 waren hier. AZTECH është kompani lider në Kosovë me rrjetin më të madh të dyqaneve në shitjen me pakicë të artikujve.. Aztech - Kompania AZTECH ofron pajisje të teknologjisë informative, pajisje elektroshtëpiake, pajisjeve elektronike, teknikës së bardhë si dhe pajisje të kujdesit personal me brendet të njohura ndërkombtarisht të tilla si: CANDY, SHARP, LENOVO, HUGO, SAMSUNG, HITACHI, BOSCH, LEAGOO, BRAUN, SP, AEG, BABYLISS, SINBO

Artech K

 1. ë e elektronikës në tregun Kosovar. Aktualisht kompania AZTECH zhvillon aktivitetin e saj në qytete të ndryshme të Kosovës. Kompania AZTECH shpall konkurs - vende të lira pune për pozitat: Transporter në kategorinë B dhe C / Prishtinë . Kualifikimet
 2. ë e elektronikës në tregun Kosovar. Aktualisht kompania AZTECH zhvillon aktivitetin e saj në qytete të ndryshme të Kosovës. Kompania AZTECH shpall konkurs - vende të lira pune për pozitat: Roje / Fushë Kosovë . Kualifikimet
 3. ë e elektronikës në tregun Kosovar. Aktualisht kompania AZTECH zhvillonaktivitetin e saj në qytete të ndryshme të Kosovës. Kompania AZTECH shpallkonkurs - vende të lira pune për pozitat: Shitës në Fushë Kosovë . Kualifikimet
 4. View Teuta Gjyshinca Bajrami's profile on LinkedIn, the world's largest professional community. Teuta has 2 jobs listed on their profile. See the complete profile on LinkedIn and discover Teuta's connections and jobs at similar companies
 5. AZTECH electronics. AAB College. Report this profile About Experienced Freelance Graphic Designer with a demonstrated history of working in the animation industry. Skilled in Graphics, Graphic Design, Web Design, HTML, and Design. Strong arts and design professional with a Bachelor's degree focused in Graphic Design from AAB College
 6. aztech, aztech pjes e prezentimit t modeleve t fundit nga, kshilltare pr klient prishtin oferta pune, thithse elektrike samsung hugo haeger zbritje, aztech electronics pristina kosovo computers technology, aztech electronics linkedin, kerko pun gjirafa, menaxher e t burimeve njerzore kosovajob com, aztech electronics oferta pune, gama.

E-ba

Lihat profil Drenas SHAQIRI di LinkedIn, komuniti profesional yang terbesar di dunia. Drenas menyenaraikan 2 pekerjaan disenaraikan pada profil mereka. Lihat profil lengkap di LinkedIn dan terokai kenalan dan pekerjaan Drenas di syarikat yang serupa عرض ملف Drenas SHAQIRI الشخصي على LinkedIn، أكبر شبكة للمحترفين في العالم. Drenas لديه 2 وظيفة مدرجة على ملفهم الشخصي. عرض الملف الشخصي الكامل على LinkedIn واستكشف زملاء Drenas والوظائف في الشركات المشابه

Gold Shop Kosova - Home | Facebook

Video: Aztech Electronics - KosovaJob

AZTECH electronics. १७८,४७७ जनाले मन पराउनुभयो · ७६९ जनाले यसको बारेमा कुरागर्दै छन् · ७ हरु यहाँ थिए. AZTECH është kompani lider në Kosovë me rrjetin më të madh të dyqaneve në shitjen me pakicë të.. AZTECH electronics. 179.035 vind-ik-leuks · 791 personen praten hierover · 7 waren hier. AZTECH është kompani lider në Kosovë me rrjetin më të madh të dyqaneve në shitjen me pakicë të artikujve..

عرض ملف Milot Osmani الشخصي على LinkedIn، أكبر شبكة للمحترفين في العالم. Milot لديه 3 وظيفة مدرجة على ملفهم الشخصي. عرض الملف الشخصي الكامل على LinkedIn واستكشف زملاء Milot والوظائف في الشركات المشابه View Shpend Berisha's profile on LinkedIn, the world's largest professional community. Shpend has 1 job listed on their profile. See the complete profile on LinkedIn and discover Shpend's connections and jobs at similar companies Vende te lira pune shitje kohe e plote ferizaj dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tiran View Dafina Hoxha's profile on LinkedIn, the world's largest professional community. Dafina has 1 job listed on their profile. See the complete profile on LinkedIn and discover Dafina's connections and jobs at similar companies

Vizualizați profilul lui Drenas SHAQIRI pe LinkedIn, cea mai mare comunitate profesională din lume. Drenas SHAQIRI are 2 joburi enumerate în profilul său. Vizualizați profilul complet pe LinkedIn și descoperiți contactele și joburile lui Drenas SHAQIRI la companii similare عرض ملف Filloreta Sadriu الشخصي على LinkedIn، أكبر شبكة للمحترفين في العالم. Filloreta لديه 4 وظيفة مدرجة على ملفهم الشخصي. عرض الملف الشخصي الكامل على LinkedIn واستكشف زملاء Filloreta والوظائف في الشركات المشابه AZTECH është kompani me rrjetin më të madh të dyqaneve të teknologjisë e shtrirë në tërë territorin e Kosovës. Kompania AZTECH ofron pajisje të teknologjisë informative, pajisje elektroshtëpiake, pajisjeve elektronike, teknikës së bardhë si dhe pajisje të kujdesit personal. Hapja e dyqanit të parë AZTECH daton nga Janari, 2009 në Prishtinë në rrugën Agim Ramadani aztech electronics pristina kosovo top local places, aztech electronics about facebook, aztech electronics aztech shpk pristina 2019, menaxher t piks shits 4 pozita kosovajob com, aztech electronics aztechks instagram photos and videos, shitet banes n ulpia

TechKosova Online Store - Tech Kosov

IuteCredit Kosova është një partner i besueshëm në shërbimin financiar, i cili filloi veprimtarinë e tij në Kosovë në vitin 2017 KOSOVAHABER - Kosova'dan Türkçe güncel haberler. Perşembe, 15 Temmuz 202120:00:03. Anti-Covid Tedbirler Hafifletildi Hükümet, anti-Covid tedbirlerinin hafifletilmesini onadı. Bu kararla gece... Saat 15:00'e Kadar Deçan'da Daha 120 Kişi Tedavi Altına Alındı. 423 Milyon Euro'luk Ekonomi Canlanma Paketi. Pandeminin Yeni Bir. Paisje të automatikes për instalime të amviseris dhe industriale; Paisje alarmuese, siguri dhe videofoni; Paisje të teknikës bardhë dhe të zez Mirë se vini në botën e Beko, një markë globale e pajisjeve shtëpiake e pranishme në mbi 140 shtete. Eksploroni gamën tonë novatore të produkteve, të dedikuar për t'ju ndihmuar të jetoni në mënyrë më të shëndetshme

AZTECH electronics | 135 seguidores no LinkedIn. AZTECH electronics është rrjeti më i madh i dyqaneve të elektronikës në Kosovë. | AZTECH electronics is a leader of retail stores in the field of consumer electronics in Kosovo market with the largest retail network. Currently, the company operates with 18 (eighteen) points of sales in different cities of Kosovo which are in Pristina. Zobrazte si profil uživatele Shpend Berisha na LinkedIn, největší profesní komunitě na světě. Shpend má na svém profilu 1 pracovní příležitost. Zobrazte si úplný profil na LinkedIn a objevte spojení uživatele Shpend a pracovní příležitosti v podobných společnostech Ve el perfil de Teuta Gjyshinca Bajrami en LinkedIn, la mayor red profesional del mundo. Teuta tiene 2 empleos en su perfil. Ve el perfil completo en LinkedIn y descubre los contactos y empleos de Teuta en empresas similares View Venhat Rexha's profile on LinkedIn, the world's largest professional community. Venhat has 3 jobs listed on their profile. See the complete profile on LinkedIn and discover Venhat's connections and jobs at similar companies aztech electronics pristina kosovo top local places 1 / 6. Gama Electronics Home Facebook March 12th, 2019 - Nga sot zyrtarisht fillon shitja për Galaxy S10 Galaxy S10 Galaxy S10e Neptun Shtëpia April 15th, 2019 - Frymëzon hare Kyçu Aztech Electronics Punsohu e

AZTECH electronics, Pristina (2021

Zobrazte si profil uživatele Kastriot Qerimi na LinkedIn, největší profesní komunitě na světě. Kastriot má na svém profilu 5 pracovních příležitostí. Zobrazte si úplný profil na LinkedIn a objevte spojení uživatele Kastriot a pracovní příležitosti v podobných společnostech Lihat profil Shpend Berisha di LinkedIn, komunitas profesional terbesar di dunia. Shpend mencantumkan 1 pekerjaan di profilnya. Lihat profil lengkapnya di LinkedIn dan temukan koneksi dan pekerjaan Shpend di perusahaan yang serupa Ndonëse AZTECH kishte mbyllur pikën e vet në Fushë Kosovë për një kohë të shkurtë me qëllim të zgjerimit dhe ofrimit të një përvoje më të mirë të blerjes, duket se kjo pritje ia ka vlejte krejtësisht! Me datën 27 shkurt, AZTECH ka prezantuar rihapjen e këtij dyqani gjigant, i cili tani shënon një hapësirë [ Tingnan ang profile ni Teuta Gjyshinca Bajrami sa LinkedIn, ang pinakamalaking komunidad ng propesyunal sa buong mundo. Teuta ay mayroong 2 mga trabaho na nakalista sa kanilang profile. Makita ang kompletong profile sa LinkedIn at matuklasan Teuta ang mga koneksyon at trabaho sa kaparehong mga kompanya Lihat profil Shpend Berisha di LinkedIn, komuniti profesional yang terbesar di dunia. Shpend menyenaraikan 1 pekerjaan disenaraikan pada profil mereka. Lihat profil lengkap di LinkedIn dan terokai kenalan dan pekerjaan Shpend di syarikat yang serupa

Më 14 Gusht 2015 në Kuala Lumpur të Malajzisë u bë prezentimi zyrtar i serisë së re të telefonave të menqur nga kompania e njohur LEAGOO, përkatësisht seria Elite1, Elite4, dhe Elite5 ku pjesëmarrës ishin edhe përfaqësues të kompanisë vendore AZTECH electronics nga Kosova. Kjo ngjarje që u mbajt në nivel ndërkombëtar në Kuala Lumpur [ Ve el perfil de Milot Osmani en LinkedIn, la mayor red profesional del mundo. Milot tiene 3 empleos en su perfil. Ve el perfil completo en LinkedIn y descubre los contactos y empleos de Milot en empresas similares aztech, gama electronics ferizaj kosovo yellow place, singapore aztech 1 / 6. pune prishtine Prodhim pune punetor rajon reklam restaurant sherbime sherbime per klientin Shitese shitje Shitës teknologji informative Telekomunikim treg AZTECH electronics Kreu Faceboo عرض ملف Shpend Berisha الشخصي على LinkedIn، أكبر شبكة للمحترفين في العالم. Shpend لديه وظيفة واحدة مدرجة على ملفهم الشخصي. عرض الملف الشخصي الكامل على LinkedIn واستكشف زملاء Shpend والوظائف في الشركات المشابه AZTECH electronics. 179.062 допаѓања · 760 зборуваат за ова · 7 беа тука. AZTECH është kompani lider në Kosovë me rrjetin më të madh të dyqaneve në shitjen me pakicë të artikujve elektroshtëpiak

AZTECH electronics, Pristina, Kosovo - Top Local Place

Lihat profil Drenas SHAQIRI di LinkedIn, komunitas profesional terbesar di dunia. Drenas mencantumkan 2 pekerjaan di profilnya. Lihat profil lengkapnya di LinkedIn dan temukan koneksi dan pekerjaan Drenas di perusahaan yang serupa AZTECH electronics. AAB College. الإبلاغ عن هذا الملف الشخصي نبذة عني Experienced Freelance Graphic Designer with a demonstrated history of working in the animation industry. Skilled in Graphics, Graphic Design, Web Design, HTML, and Design. Strong arts and design professional with a Bachelor's degree focused in. AZTECH electronics. 179 036 osób lubi to · 746 osób mówi o tym · 7 użytkowników tu było. AZTECH është kompani lider në Kosovë me rrjetin më të madh të dyqaneve në shitjen me pakicë të artikujve.. Aztech - AZTECH është kompani me rrjetin më të madh të dyqaneve të teknologjisë e shtrirë në tërë territorin e Kosovës. Kompania AZTECH ofron pajisje të teknologjisë informative, pajisje elektroshtëpiake, pajisjeve elektronike, teknikës së bardhë si dhe pajisje të kujdesit personal Latest trends in women's fashion. Discover our designs: dresses, tops, jeans, coats and shirts

Fantech Kosova - Home Faceboo

AZTECH - Kosov

عرض ملف Avdi Musa الشخصي على LinkedIn، أكبر شبكة للمحترفين في العالم. Avdi لديه 4 وظيفة مدرجة على ملفهم الشخصي. عرض الملف الشخصي الكامل على LinkedIn واستكشف زملاء Avdi والوظائف في الشركات المشابه Me datën 27 shkurt, AZTECH ka prezantuar rihapjen e këtij dyqani gjigant, i cili tani shënon një hapësirë prej mbi 1,000 metrave katrorë, ku ofrohen Liked by Astrit Ymeri I'm excited to let you know that I'm ranked as Top Rated Plus Freelancer(3%) in Upwork by helping various Cryptocurrency & Blockchain projects Pristina, Regjioni i Prishtinës, Kosovo Graphic Designer & Motion Graphics Designer Think B Nov 2019 - Apr 2020 6 months. Prishtina Ghraphic and Motion Graphics Designer Marketing Coordinator at AZTECH electronics Kosovo. Rigon Paçarizi Graphic Designer at Black Bird Marketing Kosovo. Show more.

AZTECH electronics - Braun | FacebookPaci Ndriçm dhe fshesa elektrike - Home | Facebook